Menneskene i Røseid & CO

Våre advokaters samlede kompetanse dekker et vidt spekter av ulike rettslige fagområder.
Advokatene har bred erfaring, og vi påtar oss mange typer saker i tillegg til straffesaker. Små og store. Enkle og vanskelige.

Portrettbilde av Torkil

Torkil Jan Røseid

Partner/advokat

Epost: torkil. roseid@roseid.no
Mobil: 901 47 957

Portrettbilde av Anette

Anette Holt Tønsberg

PARTNER/ADVOKAT

Epost: anette.holt.tonsberg@roseid.no
Mobil: 930 28 788

Tom-Daniel Karlstad

Partner/Advokat

E-post: tom-daniel.karlstad@roseid.no
Mobil: 917 61 855

Portrettbilde av Erlend

Erlend Kim Fossen

ADVOKAT

Epost: erlend.fossen@roseid.no
Mobil: 906 99 620

Portrettbilde av Olav

Olav Brun

Advokat

E-post: olav.brun@roseid.no
Mobil: 909 69 909

Anders Gullikstad

Advokat

Epost: anders.gullikstad@roseid.no
Mobil: 971 45 219

advokat Kjetil Moe Løvberg i Røseid

Kjetil Moe Løvberg

Advokat

Epost: kjetil.moe.lovberg@roseid.no
Mobil: 415 08 279

Jesper Baukop Olsen

Advokatfullmektig

Epost: jesper.baukop.olsen@roseid.no
Mobil: 950 61 952

Portrettbilde av Kristin

Kristin Waaler

Sektretær

Epost: kristin.waaler@roseid.no
Kontor: 90 75 00 10
Mobil: 90 75 00 10

Portrettbilde av Hilde

Hilde Willersrud

Sekretær

Epost: hilde.willersrud@roseid.no
Kontor: 90 75 00 10
Mobil: 99 64 14 94